top of page
  • Legit Digital

Все про Онлайн-чати: для чого потрібний, безкоштовні варіанти

У сучасному світі, де взаємодія з клієнтами відіграє ключову роль, наявність онлайн-чату на вашому веб-сайті стає невід'ємною частиною успішного бізнесу. Онлайн-чат надає зручний та миттєвий канал спілкування, покращуючи досвід користувачів та підвищуючи рівень обслуговування. Давайте розглянемо, для чого потрібний онлайн-чат, а також розглянемо деякі безкоштовні варіанти для його впровадження.

Навіщо потрібний онлайн-чат на сайті


1. Поліпшення обслуговування клієнтів: Онлайн-чат забезпечує миттєвий доступ до підтримки, що дозволяє клієнтам швидко отримати відповіді на свої запитання або допомогу у вирішенні проблем.


2. Підвищення конверсії: Можливість поставити питання або уточнити деталі в режимі реального часу може суттєво збільшити ймовірність здійснення покупки. Клієнти цінують швидку реакцію на запити.


3. Збір зворотного зв'язку: Онлайн-чат пропонує зручний канал для збору зворотного зв'язку від відвідувачів вашого сайту. Це дозволяє швидко виявляти проблеми та покращувати якість послуг, що надаються.


4. Аналіз поведінки користувачів: Багато платформ онлайн-чату надають аналітичні інструменти, які дозволяють відстежувати активність користувачів і виявляти ключові області для покращення.


Для яких сайтів підійде online-чат

Онлайн-чат є універсальним інструментом, який може бути корисним для широкого спектру веб-сайтів. Він є особливо ефективним для інтернет-магазинів, де відвідувачі можуть миттєво отримати консультацію перед покупкою, а також для сайтів послуг, де важлива оперативна підтримка клієнтів. У сферах освіти, охорони здоров'я та туризму онлайн-чат також може значно покращити взаємодію з відвідувачами, надаючи оперативні відповіді на їхні запитання.


Безкоштовні варіанти онлайн-чату


1. Tawk.to: Один з найпопулярніших безкоштовних варіантів. Tawk.to надає широкий функціонал, включаючи миттєві повідомлення, архів чатів та аналітику.
2. Chatra: Chatra підтримує чат, яким можна керувати з мобільного пристрою, а також надає аналітичні звіти щодо поведінки відвідувачів.

3. Smartsupp: Надає можливість запису сесій користувачів, що може бути корисним для більш глибокого розуміння потреб клієнтів.

4. LiveChat: Хоча LiveChat надає платні плани, вони також мають безкоштовну версію з базовим набором функцій, таких як чат і збір контактних даних.

5. Pure Chat: Дозволяє створювати форми, що настроюються, що може бути корисно для збору інформації від клієнтів ще до початку чату.

Як вибрати відповідний варіант


При виборі онлайн-чату для вашого сайту врахуйте потреби вашої аудиторії, обсяг звернень та необхідний функціонал. Розгляньте можливості інтеграції з іншими інструментами та аналітичними платформами.


Як додати онлайн-чат на сайт


Додати онлайн-чат до вашого веб-сайту зазвичай проста і інтуїтивно зрозуміла дія. Багато платформ надають код для вставки, який можна легко інтегрувати в HTML вашої сторінки. Після впровадження коду на ваш сайт чат стане доступним для відвідувачів. Важливо також переконатися, що ви правильно налаштували повідомлення та навчили вашу команду підтримки використовувати чат для максимальної ефективності.


Висновок


Онлайн-чат для сайту не тільки покращує досвід користувачів, але може бути потужним інструментом для розвитку бізнесу. Вибір потрібної безкоштовної платформи допоможе вам почати використовувати цей інструмент без додаткових витрат. Розгляньте ваші потреби та вибирайте інструмент, який найкраще відповідає вашим цілям.

7 переглядів2 коментарі

Останні пости

Дивитися всі

2 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Георгий Труханов
Георгий Труханов
Nov 19, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

🔝🔝🔝🔝🔝🔝

Like
Legit Digital
Nov 24, 2023
Replying to

Дякуємо за високу оцінку😉

Like
bottom of page