top of page
 • Legit Digital

Розробка сайту на Wix - плюси та мінуси

Wix - це хмарна платформа для створення веб-сайтів та онлайн-магазинів. Вона дозволяє користувачам створювати веб-сайти без необхідності в програмуванні та дизайні, використовуючи візуальний редактор та готові макети.


Wix заснований у 2006 році та наразі налічує понад 180 мільйонів користувачів у більш ніж 190 країнах світу. Крім створення веб-сайтів, Wix пропонує різноманітні функції для розширення функціональності веб-сайтів, такі як форми зворотного зв'язку, оплата онлайн, блоги та інші.


Wix надає можливість створення сайту на безкоштовному тарифі з обмеженими можливостями, а також на платних тарифах, які дозволяють отримати доступ до більш розширених функцій та інструментів.Переваги Wix


Wix може бути гарним вибором для створення сайту за наступних обставин:

 1. Легкість використання: Wix має дуже легкий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє легко створювати веб-сайти без попереднього досвіду програмування. Це дуже зручно, якщо ви не хочете витрачати багато часу на вивчення технічних аспектів створення веб-сайту.

 2. Візуальний редактор: Wix має візуальний редактор, що дозволяє легко редагувати вміст та макет веб-сторінок.

 3. Великий вибір макетів: Wix пропонує великий вибір готових макетів, які можна швидко використовувати для створення веб-сайту. Це дозволяє зосередитися на контенті та функціональності веб-сайту, а не на дизайні.

 4. Функціональність: Wix має великий вибір додаткових функцій та плагінів, які дозволяють додати до вашого веб-сайту різноманітні функції, наприклад, форми зворотного зв'язку, розклад роботи, оплата онлайн та інші.

 5. SEO-оптимізація: Wix має вбудовані інструменти SEO-оптимізації, які дозволяють підвищити рейтинг вашого веб-сайту у пошукових системах.

 6. Надійність та безпека: Wix є надійною та безпечною платформою, яка забезпечує високу доступність веб-сайту та захист від зловмисних атак.

 7. Підтримка клієнтів: Wix має добре розвинуту систему підтримки клієнтів, яка допоможе вирішити будь-які проблеми, що виникають під час створення та підтримки веб-сайту. Вони надають допомогу як через електронну пошту, так і через онлайн-чат, а також мають довідковий центр з багатьма корисними матеріалами.

 8. Мобільна оптимізація: Wix дозволяє легко створювати мобільно-оптимізовані веб-сторінки, що дозволяє вашим клієнтам зручно переглядати ваш веб-сайт на мобільних пристроях.

 9. Тарифні плани: Wix пропонує різні тарифні плани з різними можливостями та функціями. Це дозволяє підібрати тарифний план, який відповідає вашим потребам та бюджету.

Узагальнюючи, Wix може бути гарним вибором для створення веб-сайту, особливо якщо ви не маєте досвіду в програмуванні та хочете швидко та легко створити свій веб-сайт з великою кількістю функціональності та можливостей.


Недоліки Wix

Хоча Wix є потужною та зручною платформою для створення веб-сайтів, вона також має кілька недоліків, які можуть вплинути на ваш вибір. Ось декілька з них:

 1. Обмежена можливість редагування: Деякі аспекти макету та дизайну веб-сайту можуть бути важко редагувати. Наприклад, деякі елементи дизайну можуть бути заблоковані або недоступні для редагування.

 2. Необхідність використання Wix під час редагування: Щоб редагувати свій веб-сайт на Wix, вам потрібно використовувати їхній редактор. Це може бути обмеженням для тих, хто хоче працювати з власними інструментами або кодом.

 3. Оплата за додаткові функції: Деякі функції та плагіни на Wix можуть бути доступні лише за додаткову плату, що може збільшити витрати на створення та підтримку веб-сайту.

 4. Перевага використання Wix-хостингу: Ви повинні використовувати їхній хостинг. Це означає, що ви не можете перенести свій веб-сайт на інший хостинг, якщо потрібно.

 5. Відсутність доступу до коду: Wix не надає доступу до коду веб-сайту, що може бути недоліком для розробників, які хочуть створитивеб-сайт зі складнішим функціоналом або налаштувати його під специфічні потреби. Крім того, обмежені можливості доступу до коду можуть ускладнити роботу з елементами, які не підтримуються Wix.

 6. Обмежені можливості масштабування проекту: Платформа може бути менш ефективною для веб-сайтів з великою кількістю сторінок або з великим обсягом трафіку. Це може призвести до обмежень в масштабуванні вашого веб-сайту.

 7. Залежність від інтернет-з'єднання: Wix має обмеження в редагуванні веб-сайту без доступу до Інтернету. Це може бути не зручним для тих, хто працює в місцях з поганим Інтернет-з'єднанням або хоче редагувати веб-сайт офлайн.


Які тарифні плани на Wix?

Wix пропонує кілька тарифних планів, які відрізняються ціною та функціональністю. Ось кілька з них:

 1. Free - безкоштовний тарифний план, який дозволяє створювати веб-сайти з обмеженою функціональністю. У цьому тарифному плані можна використовувати лише піддомен Wix та обмежену кількість місця на сервері. Крім того, на сторінках буде розміщуватися реклама Wix.

 2. Combo - цей тарифний план коштує близько $14 на місяць. Він дозволяє використовувати власний домен, видаляє рекламу Wix, дозволяє використовувати до 3 гігабайтів простору для зберігання файлів, а також надає доступ до деяких додаткових функцій, таких як Google Analytics.

 3. Unlimited - цей тарифний план коштує близько $18 на місяць. Він має ті ж функції, що й тарифний план Combo, але дозволяє використовувати необмежену кількість простору для зберігання файлів.

 4. Pro - цей тарифний план коштує близько $23 на місяць. Він має ті ж функції, що й тарифний план Unlimited, але також надає доступ до додаткових інструментів для підвищення продуктивності веб-сайту, таких як Wix Bookings.

 5. VIP - цей тарифний план коштує близько $49 на місяць. Він має ті ж функції, що й тарифний план Pro, але також надає пріоритетну підтримку клієнтів, відсутність обмежень на швидкість роботи веб-сайту та інші додаткові функції.

Що краще - Wix чи Tilda?


Вибір між Wix та Tilda залежить від конкретних потреб і вимог користувача.

Wix та Tilda - це дві популярні платформи для створення веб-сайтів, які пропонують користувачам легкий інтерфейс та великий вибір готових шаблонів для дизайну веб-сайтів. Обидві платформи мають потужні візуальні редактори та надають користувачам доступ до додаткових функцій та інструментів для розширення функціональності їх веб-сайтів.


Однак, існують деякі відмінності між Wix та Tilda, які можуть впливати на вибір між ними. Наприклад, Wix пропонує більш гнучкі інструменти для налаштування дизайну та функціональності веб-сайту, тоді як Tilda забезпечує більш простий та зрозумілий інтерфейс користувача. Крім того, Wix має вбудовану систему SEO-оптимізації та ширший вибір додаткових функцій, тоді як Tilda спрощує процес створення веб-сайту та забезпечує високу швидкість завантаження веб-сторінок.


Отже, якщо вам потрібен веб-сайт з більш гнучкими настройками та функціональністю, то Wix може бути кращим вибором. Але якщо ви шукаєте більш простий та зрозумілий інтерфейс для створення веб-сайту, то Tilda може виявитися кращим варіантом.

130 переглядів0 коментарів

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page