top of page
 • Legit Digital

Старт невеликого бізнесу в інтернеті - з чого почати?
Інтернет пропонує безліч можливостей для невеликого бізнесу, які хочуть збільшити свою базу клієнтів та зробити свої товари та послуги більш доступними. Ось деякі з головних причин, чому варто в ньому просуватися:

 1. Збільшення клієнтів. Інтернет - це глобальна платформа, яка дозволяє невеликим бізнесам досягти нових клієнтів з усього світу. Інтернет-магазини, веб-сайти та соціальні мережі допомагають підвищити візити на сайт та зробити товари та послуги більш доступними для широкої аудиторії.

 2. Зниження витрат. Digital-маркетинг та електронна комерція дозволяють невеликим бізнесам знизити витрати на рекламу та інфраструктуру. За допомогою електронної комерції, бізнес може зменшити витрати на відкриття та зберігання товарів, зокрема оренди приміщень та складів, персоналу та транспорту.

 3. Підвищення конкурентоспроможності. У сучасному світі онлайн-присутність є важливою перевагою для будь-якого бізнесу. Невеликі компанії можуть зробити свої товари та послуги більш доступними та конкурентоспроможними завдяки своїм веб-сайтам та соціальним мережам.

 4. Покращення відносин з клієнтами. Маркетингові канали дозволяють бізнесу підтримувати зв'язок з клієнтами та отримувати від них зворотний зв'язок. Соціальні мережі та електронна пошта допомагають невеликим бізнесам швидко та ефективно взаємодії з клієнтами та відповідати на їх запитання та пропозиції. Це дозволяє покращити репутацію бізнесу та збільшити лояльність клієнтів.

 5. Аналітика та вимірювання результативності. Інтернет дозволяє вимірювати результативність рекламних кампаній та інших маркетингових зусиль. За допомогою аналітики веб-сайту та соціальних мереж, невеликі бізнеси можуть з'ясувати, які зусилля дають найкращі результати та змінити свою стратегію відповідно до цього.

Онлайн-присутність пропонує невеликим бізнесам безліч можливостей для зростання та розвитку. Тому, якщо ви власник невеликого бізнесу, рекомендується розглянути можливості, які пропонує Digitlal Marketing для просування вашого бізнесу.


Що включає стратегія інтернет-маркетингу?


Стратегія маркетингу для бізнесу включає розробку плану дій для досягнення цілей. Основні етапи стратегії можуть включати:

 1. Аналіз цільової аудиторії. Потрібно зрозуміти, хто є вашою цільовою аудиторією, що їх цікавить.

 2. Аналіз конкурентів. Необхідно вивчити, як працюють ваші конкуренти в Інтернеті, що вони роблять правильно і які можливості для покращення відкриваються перед вами.

 3. Визначення мети. Потрібно визначити, що ви хочете досягти, наприклад, збільшення продажів, залучення нових клієнтів, підвищення бренду тощо.

 4. Розробка плану дій. Вибір інструментів та методів, які найбільш ефективні для досягнення визначених цілей. Це можуть бути такі методи, як SEO, PPC, соціальні медіа, email-маркетинг та інші.

 5. Визначення бюджету та розподіл ресурсів. Визначення необхідного бюджету та розподіл його між різними методами та інструментами.

 6. Моніторинг та аналіз результатів. Потрібно відстежувати результати ваших маркетингових кампаній, щоб зрозуміти, що працює найкраще, а що потрібно покращити.

Крім того, важливо враховувати особливості вашого бізнесу при розробці стратегії інтернет-маркетингу. Варто звернутись до досвідчених фахівців в області маркетингу, які допоможуть створити ефективну стратегію.


Створення комерційного сайту - послідовність дій


Створення власного комерційного сайту - це важливий крок для будь-якого бізнесу. Ось послідовність дій, які можуть допомогти вам в цьому:

 1. Визначте цілі та функціональні вимоги для вашого сайту. Розгляньте, яку мету ви хочете досягти через свій сайт, який функціонал вам необхідний для цього. Наприклад, це може бути онлайн-магазин, інформаційний портал, брендовий сайт тощо.

 2. Підберіть доменне ім'я та хостинг. Доменне ім'я - це адреса вашого сайту в Інтернеті. Хостинг - це місце, де буде зберігатись ваш сайт і звідки він буде доступний в Інтернеті.

 3. Створіть дизайн сайту. Розробіть дизайн вашого сайту, щоб він відповідав вашим бренду та цілям. Використовуйте інструменти для розробки дизайну, такі як Adobe Photoshop, Sketch або Figma.

 4. Розробіть контент для сайту. Створіть текстовий контент та зображення, які відображають вашу компанію та продукти чи послуги.

 5. Розробіть функціонал сайту. Залежно від цілей сайту, вам можуть знадобитись різноманітні функції, такі як форми зворотного зв'язку, онлайн-чат, функціонал замовлення тощо.

 6. Створіть сайт. Використовуйте CMS (Content Management System) для створення сайту. Найпопулярніші CMS для невеликих сайтів - Wix, Shopify, Tilda.

 7. Налаштуйте SEO та аналітику. Додайте теги та метадані на сторінки вашого сайту, щоб підвищити його рейтинг у пошукових системах. Встановіть код аналітики, щоб відстежувати відвідуваність вашого сайту та його ефективність.

 8. Перевірте сайт та відлагодьте помилки. Перед запуском вашого сайту перевірте його на наявність помилок, таких як неробочі посилання, некоректно відображені елементи тощо. Відлагодьте ці помилки, щоб ваш сайт працював належним чином.

 9. Запустіть сайт. Після того, як ви відлагодили всі помилки, запустіть свій сайт. Перевірте, чи він працює належним чином і відображається коректно.

 10. Просувайте свій сайт. Після запуску вашого сайту просувайте його, використовуючи різноманітні канали маркетингу, такі як SEO, соціальні мережі, реклама тощо. Це допоможе залучити більше відвідувачів і покупців на ваш сайт.

Важливо також забезпечити безпеку вашого сайту, забезпечити захист від вторгнень та зломів, а також регулярно оновлювати програмне забезпечення сайту для запобігання вразливостям і критичним помилкам.Який метод просування сайту вибрати після його створення?

Вибір методів просування залежить від багатьох факторів, таких як бюджет, цільова аудиторія, конкурентність ринку, тип бізнесу та інші. Ось деякі з найпопулярніших методів просування сайту:

 1. Пошукова оптимізація (SEO). Цей метод дозволяє підняти рейтинг сайту в пошукових системах, що збільшує кількість відвідувачів, які приходять на сайт з результатів пошуку. SEO включає в себе оптимізацію контенту, технічний аудит сайту, побудову посилань та інші методи.

 2. PPC-реклама. Платна реклама у пошуковій системі Goole. Рекламодавці платять за кожен клік на їх оголошення (або за показ оголошень), яке призводить до відвідування їх сайту. Цей метод дозволяє бізнесам швидко залучати трафік на свій сайт та контролювати рекламний бюджет.

 3. Таргетована реклама - платна реклама у соціальних мережах, таких як Instagram, Facebook. Основні переваги - більш чітке залучення цільової аудиторії на сайт, на основі їхніх інтересів.

 4. Соціальні медіа (SMM). Популярні соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram, Twitter та інші, можуть допомогти вам залучати трафік на ваш сайт. Використовуючи рекламу та органічні методи, ви можете залучити цільову аудиторію та взаємодіяти з нею на цих платформах.

 5. Email-маркетинг. Використання email-розсилок для залучення нових клієнтів та підтримки зв'язку зі старими. Ви можете відправляти спеціальні пропозиції, новини та іншу інформацію, яка буде корисна вашій аудиторії.


Вибір методів просування сайту повинен базуватися на аналізі вашої цільової аудиторії та конкурентів, ваших метах та бюджеті. Краще використовувати комплексний підхід, поєднуючи декілька методів маркетингу для досягнення кращих результатів.


До кого звернутись за комплексним просуванням сайту в інтернеті?


Агенція Legit Digital має великий досвід у сфері інтернет-маркетингу та просуванню сайтів. Наша команда складається з професіоналів, які мають досвід у різних галузях інтернет-маркетингу, таких як SEO, PPC-реклама, соціальні медіа, email-маркетинг та ін.


Основна мета компанії Legit Digital - допомогти бізнесу залучати трафік та конвертувати його у продажі. Наш підхід полягає в тому, щоб спочатку зрозуміти бізнес-модель та мету клієнта, а потім створити індивідуальний план просування сайту, який відповідає цим потребам.


Компанія Legit Digital використовує лише ефективні методи просування, що дозволяє забезпечити стійкі результати та запобігти можливим штрафам від пошукових систем. Ми забезпечують повний спектр послуг, від розробки сайту та вивчення конкурентів до створення та оптимізації контенту, розробки рекламних кампаній та аналізу даних.


Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте комплексне та ефективне просування свого сайту. Ми допоможемо вам залучити нових клієнтів, збільшити обіг та підвищити рівень своєї онлайн-присутності.


Заповніть форму нижче і ми обов'язково з вами зв'яжемось.

7 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page