top of page
  • Legit Digital

Переваги SaaS-платформ для створення інтернет-магазинів

SaaS-платформи — це хмарні сервіси, які працюють за моделлю Software-as-a-Service (програмне забезпечення як послуга). Вони дозволяють створити інтернет-магазин на основі готових рішень і сплачувати користування сайтом щомісяця або шороку. Така система набуває все більшої популярності, особливо в важких економічних умовах, коли не всі бізнес-власники мають ресурси на індивідуальну розробку сайту.


7 переваг створення ефективного інтернет-магазину на SaaS-платформі


Розглянемо, що саме пропонують SaaS-сервіси підприємцям, які мають намір розвиватися в онлайн-торгівлі.

1. Гнучкість дизайну


Ті чи інші SaaS-платформи пропонують різні шляхи формування дизайну. Більшість пропонує вибрати готовий шаблон, залишивши його без змін або адаптувати під свій бренд. Сервіс дозволяє швидко додавати елементи дизайну з готових наборів або навіть шматочки коду для унікалізації стилю. Крім того, деякі платформи, як shop-express.ua, пропонують індивідуальну розробку дизайну з нуля.


Завдяки широкому вибору готових шаблонів та інструментів, ви можете налаштувати дизайн та структуру магазину так, як вам потрібно. А головне — дуже швидко і просто, без нескінченних погоджень, правок та тривалого впровадження.


2. Швидкий та простий запуск


Створити базовий інтернет-магазин на SaaS-платформі Shop-Express можливо буквально за кілька годин. Більш складні проєкти реалізуються протягом кількох днів, в залежності від обсягу функціоналу, інтеграцій тощо. Сайт під ключ з розробкою індивідуального дизайну реалізує протягом 1 місяця. Такий швидкий запуск надає вам значну конкурентну перевагу на ринку, особливо якщо онлайн-продажі потрібно розпочати терміново.


3. Можливість масштабування


SaaS-платформи забезпечують розвиток вашого магазину: ви зможете розширювати його функціонал та обсяг каталогу відповідно до зростання бізнесу. Зміни впроваджується в декілька кліків, бо все попередньо налаштовано в системі та не вимагає встановлення додаткових плагінів чи модулів.


Але варто зауважити, що інтернет-магазин на SaaS все ж має обмеження. Наприклад, платформа Shop-Express дозволяє створювати каталог до 50 000 товарів — цього достатньо для малого та середнього бізнесів, але не підходить для тих, хто планує перерости у великий маркетплейс. Також це рішення не дуже підходить для магазинів з великим потоком відвідувачів (річ про сотні тисяч щомісяця).


4. Цілісність та централізованість


SaaS працює на хмарній CMS, яку обслуговує одна команда розробників. Це означає, що всі зміни та оновлення вносяться з єдиного командного центру. На відміну від відкритих CMS, над якими може одночасно працювати тисячі спеціалістів по всьому світу — через це часто виникає проблема конфлікту модулів та постійних багів. SaaS-сервіс такої проблеми не має, бо розробники постійно слідкують за своїми продуктами та усувають недоліки одразу в всіх інтернет-магазинах. Детальніше про особливості роботи хмарних CMS читайте в статті.


5. Безпека та технічна підтримка


SaaS-платформи надають постійну технічну підтримку своїм клієнтам. Це означає, що ви можете розраховувати на експертну допомогу у вирішенні будь-яких технічних питань. Вам не потрібно перематися через оновлення, хостинг та виправлення вразливостей — все це бере на себе команда розробників.


Регулярне обслуговування економить ваші кошти, бо не потрібно додатково наймати програмістів. Крім того, платформи забезпечують високий рівень безпеки, особливо з точки зору електронної комерції (безпека платежів, збереження даних клієнтів тощо).


6. Готові інтеграції та партнерські рішення


SaaS-платформи надають готові інтеграції з різноманітними сервісами: платіжними системами, логістичними операторами, аналітичними інструментами тощо. Це дозволяє вам швидко підключати необхідні сервіси до вашого інтернет-магазину без необхідності програмування або тривалого налаштування. Щоб розширити можливості своїх клієнтів, платформи залучають партнерів, які надають додаткові рішення, наприклад, з інтеграції маркетингових інструментів.


7. Регулярні оновлення та впровадження іноваційних рішень


SaaS-платформи постійно оновлюються та вдосконалюються, що дозволяє вам завжди мати доступ до нових функцій та інновацій. Ви отримуєте регулярні оновлення без необхідності встановлення програмного забезпечення на своєму сервері. Це дає вам можливість бути попереду конкурентів та використовувати нові можливості для розвитку інтернет-магазину.


Спеціалісти платформи Shop-Express слідкують, щоб їх сервіс закривав всі нагальні потреби користувачів. Наприклад, вони вже розробили перший прототип взаємодії між інтернет-магазином і ChatGPT, щоб автоматизувати процес створення метатегів для пошукової оптимізації сайту.


Підводимо підсумки


SaaS-платформи дозволяють легко запускати та масштабувати онлайн-бізнес. Вони пропонують гнучкість та широкий функціонал, забезпечують безпеку, обслуговують та всебічно підтримують роботу інтернет-магазину. Використання сервісу дозволяє підприємцям економити на наймі програмістів, не переймаючись через технічні моменти. Однозначно, це відкриває більше ресурсів для фокусування на стратегічних аспектах свого бізнесу, в тому числі на маркетингу та залученню нових інструментів просування.


19 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page